Da tremenningen min såg det hvite hentesettet jeg strikket tidligere ønsket hun også ett. Hun fikk sin tredje lille prins morgenen onsdag 7 juni. Hentesettet fikk jeg ferdig så å si i siste liten da ønske om settet kom litt sent, men så lenge det ble ferdig er jo det det viktigste. 😀
Så når tirsdag den 13 juni kom, var familien men sitt nye lille gull klare til å reise hjem. Jeg rakk til og med å strikke / hekle ferdig en koseklut med elefant til han som bonus også.
Siden mammaen er veldig glad i blått, ble fargen lyseblått nr. 5930 valgt fra Lanett garnet til sortiment fra Sandnes. Oppskriften finner dere også på Sandnes sine sider under hvitt hentesett nr. 7.
#strikking #minmote #barn #klær #baby #babyboy #sandnes
6 kommentarer
Hvor har du funnet oppskriften på elefantkosekluten? Den var helt nydelig <3
Hei og takk Karoline. Koseklyyoppskriften har jeg ikkje funnet noen plass. Den er laget helt og holdent ut av min egen fantasi. ??
Hei. Går det an og bestille det nydelige settet sv deg?💙
Hei Elisabeth, det kan du. Strikker mer en gjerne til alle som ønsker så lenge tiden strekker til. Kan du sende meg en melding på bloggen sin Facebook side eller på epost, så kan vi ta videre samtale der.
Hei! Har du komponert alt sammen selv? Hele hentesettet? Eller har du strikket etter oppskrift. Helt nydelig alt sammen. Hilsen Anna
Oppskriften er fra Sandnes, står hvilket hefte i innlegget. Kosekluten har jeg laget av min egen fantasi.